2008 Yılında İzmir’in Pınarbaşı semtinde faliyete geçen firmamız Hidrolik Fren ve Debriyaj Merkezleri üretimi konusunda çalışmalarına başlamış olup , üretimini 300’ün üzerinde modele taşımıştır.

Firmamız Binek,Hafif Ticari,Traktör ve İş Makinaları sektörüne Hidrolik Fren ve Debriyaj Merkezleri üretimi yapmaktadır.Her geçen gün değişen ve gelişen teknolojiyi takip eden firmamız üretimine bilgisayar kontrollü CNC tezgahlarında devam etmektedir.

Tecrübeli  çalışan kadrosunun yanında sanat okullarında eğitim gören gençlerimizede çalışma ve eğitim imkanı sağlayan firmamız kalite,müşteri memnuniyeti ve zamanında teslim ilkelerini esas alarak çalışmakta olup, üretiminin %70’ine yurtdışı pazarında alıcı bulmaktadır.

Ürün çeşitliliğimizi her geçen gün arttırmak üzerine çalışmalar yapan firmamızın en büyük avantajı 100-150 adetlik minimum partilerde üretim yapabilme imkanının olmasıdır.Hidrolik Fren Merkezleri,Debriyaj Merkezleri,Fren Silindirleri ve Fren Limitörleri üzerine ihtisas yapan firmamız bu ürün guruplarındaki tüm çeşitleri üretebilecek bilgi birikimi ve teknolojiye sahip bulunmaktadır.

Ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarına Frey ve Effe markaları ile ulaştıran İmza Otomotiv , aynı zamanda özel marka çalışmaları ile müşteri taleplerini karşılamaktadır.